Zobrazuji všech 6 výsledků

V kategorii Outdoor Fitness vybavení najdete hrací a posilovací komplexy, které mají multifunkční využití. Kromě protahování, zpevňování těla a náročnějšího posilování na ně můžete připevnit hrací prvky. Z komplexu se tak rázem stane místo, kde můžete sportovat či hrát s celou rodinou i přáteli. Modifikujte naše produkty komponenty značky Triuni a rozšiřujte jejich využitelnost. Z Outdoor Fitness vybavení se dá jednoduše udělat i sportovní vybavení pro děti.

Budete se orientovat na posilování, rozvíjení dovedností ve sportu, nebo raději investujete do výbavy pro rozvíjení dětské motoriky? Proč ne všechno najednou? Je jen na vás, jak si naše Outdoor Fitness vybavení přizpůsobíte. Sportovní vybavení na zahradu značky Triuni před vás bude neustále klást nové výzvy. Pokud hledáte vybavení do vaší soukromé posilovny, prohlédněte si také kategorii Indoor Fitness.

Produkty značky Triuni (včetně praktických a designových e-table) vyrábíme sami vlastníma rukama. Tvoříme je s ohledem na kvalitu a maximální využitelnost. Sami je používáme, a tak víme, co vám nabízíme. Věříme, že s nimi budete spokojení a budou vám dělat takovou radost, jako nám.